Ubytování

Ubytování - Kössen im Kaiserwinkl

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Rakousku - Kössen im Kaiserwinkl - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Kössen im Kaiserwinkl - samostatný rekreační dům
Hächer
Tyrolsko, Rakousko
AT6345.100.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Rakousku - Kössen im Kaiserwinkl (AT6345.100.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob12
Pokoje6
Ložnice5
Popis objektu
Apartmán
    6-pokojový dům 120 m2 na 3 podlažích: 1x pokoj, 2x lůžko. Salón. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), kabelová TV a rádio. Sprcha/WC, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 2x sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. V kuchyni dodatečná plotna na dřevo. U salonu se jedná o jizbu tirolského stylu.
Dům/rezidence
    Na silnici do 'Walchsee' leží chata 'Hächer'. Na kraji obce, 2.5 km od centra Kössen, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace, autobusová zastávka, krytý bazén 400 m, pláž ke koupání 5 km. Golfové hřiště 2.5 km, tenis 2.5 km, vlek 3.5 km.
Popis místa Kössen im Kaiserwinkl
Kössen im Kaiserwinkl:
    600 m n.m. >>Koessen lez!í v údolním kotli, obklopeném majestátními skalnatými hřebeny pohoří Kaisergebirge a Kitzbuehlskými Alpami v zádech. Vhodná pro rodinou rekreaci obec s 4'150 obyvatel, 100 km východně od Innsbruck. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar. Dopravní spojení: nádraží 'Kufstein/St Johann'. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), München Franz Josef (MUC).
Kössen im Kaiserwinkl v létě:
    Jezero ke koupání, 9 km od obce. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole. Letní stoupací pomocný vlek. Plážový vplejbal, canyoning, kuželky.
Kössen im Kaiserwinkl v zimě:
    Lyžařské středisko Unterberg, počet přepravních zařízení: 9x celkem. 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 5x vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 140 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Metaná. Turistika se světlicemi, vandrování sněhem, snowtubing, vyjížďky koňským spřežením, zimni slavnosti.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Německu - Černý les: Feldberg
3-pokojový byt 77 m2, ve zvýšeném přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a 1x skládací lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Topení v podlaze. Balkon 50 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt. Teplá voda přes E-bojler. Balkon částečně krytý.
Apartmán Edelweiss v Rakousku - Horní Rakousko: Gosau Salzkammergut
3-pokojový byt 45 m2, částéčně zkosený, útulné zařízení: vstup. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Obývací pokoj/ložnice, 2x místo ke spaní a TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Každý byt je jedinečně zařízený a nabízí různé varianty spaní.
Apartmán Les Hauts de Nendaz ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Nendaz
'Hauts De Nendaz B OP', 5-pokojový byt 104 m2, ve zvýšeném přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj, otevřený krb, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka), jídelní stůl. Koupelna/WC, sprcha/WC. Balkon, severní orientace a západní orientace, terasa, jižní orientace a západní orientace, velká zahrada. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Analog/ISDN). Parkování, garáž.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Kössen im Kaiserwinkl
600 m n.m.
Koessen lez!í v údolním kotli, obklopeném majestátními skalnatými hřebeny pohoří Kaisergebirge a Kitzbuehlskými Alpami v zádech. Vhodná pro rodinou rekreaci obec s 4'150 obyvatel, 100 km východně od Innsbruck. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar. Dopravní spojení: nádraží 'Kufstein/St Johann'. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), München Franz Josef (MUC).
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8