Ubytování

Ubytování - Rauris

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Rakousku - Rauris - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Rauris - samostatný rekreační dům
Salcbursko, Rakousko
AT5661.510.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Rakousku - Rauris (AT5661.510.1)
Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob18
Pokoje9
Ložnice7
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (3/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (3/5)
Příjezdová cesta (3/5)
Popis objektu
Apartmán
    10-pokojový dům 180 m2 na 3 podlažích, částéčně zkosený, stylové a útulné zařízení: vstup. Jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, jídelní kout, TV a kachlová kamna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. 1x pokoj, 2x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. WC zvlášť. V podkroví: 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna je útulná jizba. K dispozici je ještě jedna jídelna. V kuchyni jsou kamna na dřevo.
Dům/rezidence
    Útulný selský dům, ideální pro pobyt s dětmi. Obklopen loukami. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu (300 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Supermarket 4 km, restaurace 4 km. Lyžařské centrum 4 km, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 4 km, běžkařské stopy 3 km. Dokonalá poloha ve svahu! Sousední statek hospodaří - láká především děti k dovádění!
Popis místa Rauris
Rauris:
    950 - 2'200 m n.m. >>Údolí Raurisertal na úpatí hory Sonnblick, vklíněné uprostřed národního parku Hohe Tauern, nabízí jak v létě, tak i v zimě mnoho možností. V zimě malá přehledná lyžařská oblast s rozličnými sjezdovkami uspokojí každého lyžaře i snowboardisty. Zázračný ráj Rauriser Hochalmbahn, nebo jedinečné Kolm-Saigurn patří k prvotřídním výletním cílům v krajině Salzburg. Početná kulturní vystoupení a bohatý program výletů: do Mozartova města Salzburg, do Solnohradska, k hoře Grossglockner, k vodopádům Krimmler Wasserfaelle, nebo do ledovcové oblasti Kaprun. Mondénní rekreační obec s 3'018 obyvatel, v údolí, 28 km východně od Zell am See, 90 km jižně od Salzburg. Veškeré služby v místě. Krytý bazén. Dopravní spojení: nádraží 'Zell am See' 28 km. Doprava letadlem: letiště Salzburg (SZG), MünchenFranz Josef (MUC).
Rauris v létě:
    Bazén. Rafting. Tenis (6x venkovní kurt). Minigolf. Rajtování. Rybaření. 250 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole, půjčovna kol. Nordic Walking a běžkařské stopy. Pozorovatelna dravých ptáků, střelnice, Parcour, rýžování zlata.
Rauris v zimě:
    8x kabinkové lanovky, 1x sedačková lanovka, 6x vleky. Celkem 25 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 48 km, zimní turistické cesty 35 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, metaná, tenisová hala (2x kurt), squash. Skibus (zdarma). Sněhové-safari.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Rakousku - Salcbursko: Flachau Sportwelt Amadé
4-pokojový byt 80 m2, komfortní a vkusné zařízení: 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout a kabelová TV. Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Balkon 5 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes. Konvice na ohřev vody, kávovar, fén na vlasy.
Apartmán Le Goéland ve Švýcarsku - Vaudské Alpy: Villars
'Goeland no 10', 1-pokojový byt 47 m2 ve 3. patře, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka (140 cm), TV-satelit. Vstup na balkon. Otevřená galerie, výška stropu 165 - 175 cm, 1x lůžko (100 cm, v délce 200 cm), 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 200 cm). Jídelna. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha/WC. Balkon 10 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. Parkování č. 10 (oplocené). Parkování jen pro jedno auto. Strmé schodiště vedoucí ke galerii je 45 cm široké.
Apartmán Le Pavillon ve Francii - Alpy: Chamonix
2-pokojový byt 31 m2 ve 3. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Garáž v rezidenci Blanc-Neige 150 m.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Rauris
950 - 2'200 m n.m.
Údolí Raurisertal na úpatí hory Sonnblick, vklíněné uprostřed národního parku Hohe Tauern, nabízí jak v létě, tak i v zimě mnoho možností. V zimě malá přehledná lyžařská oblast s rozličnými sjezdovkami uspokojí každého lyžaře i snowboardisty. Zázračný ráj Rauriser Hochalmbahn, nebo jedinečné Kolm-Saigurn patří k prvotřídním výletním cílům v krajině Salzburg. Početná kulturní vystoupení a bohatý program výletů: do Mozartova města Salzburg, do Solnohradska, k hoře Grossglockner, k vodopádům Krimmler Wasserfaelle, nebo do ledovcové oblasti Kaprun. Mondénní rekreační obec s 3'018 obyvatel, v údolí, 28 km východně od Zell am See, 90 km jižně od Salzburg. Veškeré služby v místě. Krytý bazén. Dopravní spojení: nádraží 'Zell am See' 28 km. Doprava letadlem: letiště Salzburg (SZG), MünchenFranz Josef (MUC).
Typ na ubytování ve Francii
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8