Ubytování

Ubytování - Ried im Innkreis

Vyhledání ubytování
on-line rezervace
Úvod > Ubytování v Rakousku - Ried im Innkreis - samostatný dům
| Úvod | Kontakt  

WWW.ALPY.NET

Přestěhovali jsme se
Typ pro Vás:
   pokud se Vám nedaří najít žádné ubytování, klikněte v nabídce vpravo na odkaz Podrobné hledání a využijte stránku pro on-line vyhledání všech aktuálně dostupných možností ubytování. Můžete také do vyhledávacího pole vpravo vyplnit název místa města nebo oblasti, kde hledáte ubytování.
  On-line podrobné hledání apartmánů s volnými termíny ubytování ...


Ried im Innkreis - samostatný rekreační dům
Troadkasten
Horní Rakousko, Rakousko
AT4910.100.1


Podrobný popis

Rezervovat
Samostatný dům v Rakousku - Ried im Innkreis (AT4910.100.1)
Standard Standard Standard Standard
Druh objektuSamostatný dům
Počet osob9
Pokoje4
Ložnice3
Poloha (4/5)
Venkovní prostor (4/5)
Zařízení (2/5)
Klid polohy (4/5)
Kuchyně (2/5)
Příjezdová cesta (4/5)
Popis objektu
Apartmán
    4-pokojová chata 120 m2 na 3 podlažích, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní kout, TV-satelit, video, rádio a kachlová kamna. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x pohovka, 1x dvoulůžko a TV-satelit. V podkroví: (venkovní schodiště) 1x pokoj, 1x pohovka, 1x dvoulůžko, umyvadlo, WC zvlášť a TV-satelit. Balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. Pozor prosím: Strmé venkovní schodiště. Vzhledem k původnímu charakteru domu jsou vstupní dveře a stropy nízké.
Dům/rezidence
    Neuhofen 3 km od Ried: Starý, historický dřevěný dům 'Troadkasten', z 17. století, renovovaný v roce 2003. Na kraji obce, přímo u potoka, v zeleni. Společné: pozemek 1'000 m2, zahrada, louka k odpočinku. Gril, grilovací kout, dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 500 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 1 km, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Tenis 500 m, jízdárna 10 m, běžkařské stopy 500 m, kluziště 2 km. Zde bydlíte v krajině TROADKASTL-LANDL, před branami historického okresního města Ried, v kraji řeky Inn a přesto jako na horské pastvině, v jedné ze čtyř 350 roků staré obilní sýpce, která byla s láskou restaurovaná, velice pohodlně zařízená a změněna na komfortní rekreační domy! Možnost pronájmu dětských jízdních kol a dětských sedaček. Početné turistické cesty v krásném okolí vedou přímo kolem domu.
Popis místa Ried im Innkreis
Ried im Innkreis:
    430 m n.m. >>Historické, rušné město ve vnitrozemí, centrálni poloha, 70 km severo-východně od Salzburg, 60 km jižně od Passau. Krytý bazén, fitness-centrum, léčebné kůry. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti. Dopravní spojení: nádraží v místě. Tradiční koňský trh (Rieder Pferdemarkt) je počinem pro čas jara.,K obdivování jsou díla malířské rodiny Schwanthal, které jsou k vidění v museu a ve farním kostele.
Ried im Innkreis v létě:
    Tenis. Fitnessparcour. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Ried im Innkreis v zimě:
    Bežkařské tratě. Bruslařská hala.


Další typy na ubytování z celé naší nabídky:
Apartmán v Rakousku - Tyrolsko: Fügen Zillertal
3-pokojový byt 80 m2, v přízemí, útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na hory a na krajinu.
Apartmán Amara ve Švýcarsku - Valais/Wallis: Zermatt
4-pokojový byt ve 3. patře, jihovýchodní orientace, stylové a osobité zařízení: obývací pokoj, otevřený krb a kabelová TV. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon 10 m2, jihovýchodní orientace. Lehátka (3x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. S krásným výhledem na Matterhorn.
Samostatný dům DroomPark Molengroet v Holandsku - Holandsko - sever: Noord-Scharwoude
'type A', 3-pokojová chata 40 m2, v přízemí, velmi pěkné a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek.

Vyhledat ubytování
Podrobné hledání
(Zadejte datum příjezdu, délku pobytu, počet osob a vyhledejte jen volné ubytování. Hledat ubytování je možné i podle spousty dalších parametrů.)
Nabídky ubytování
v jednotlivých zemích:
Nabídka ubytování Last Minute
   (sleva až o 33%)
Informace
Ried im Innkreis
430 m n.m.
Historické, rušné město ve vnitrozemí, centrálni poloha, 70 km severo-východně od Salzburg, 60 km jižně od Passau. Krytý bazén, fitness-centrum, léčebné kůry. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti. Dopravní spojení: nádraží v místě. Tradiční koňský trh (Rieder Pferdemarkt) je počinem pro čas jara.,K obdivování jsou díla malířské rodiny Schwanthal, které jsou k vidění v museu a ve farním kostele.
Typ na ubytování v Rakousku
Ostatní zajímá ubytování:
Partneři webu:
© 2004 - 2017, Ing. Jiří Hrbáček
ALPY.NET
Rezervační servis ve spolupráci
s Interhome AG Switzerland
a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, 186 00 Praha 8