Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány na Slovensku
Žilinský kraj - Zázrivá
Průvodce:
Slovensko - Žilinský kraj - Zázrivá:
  Velká obec. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, 15 km. Žilina, 35 km. Dolný Kubín, 28 km. Doprava letadlem: letiště Bratislava (BTS), Wien International (VIE), Zilina (ILZ). Toto oblíbené rekreační sředisko je východiskem pro turisty do národního parku Malá Fatra. Obzvláště oblíbená je lidová architektura.
V zimě:
  Bežkařské tratě. Vratná Dolina 15 km, Kubínské hole 22 km, Malá Lučivná 6 km.
V létě
  Bazén, 28 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
  Navigace: Apartmány > Slovensko > Žilinský kraj > Zázrivá
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Apartmány na Slovensku, Žilinský kraj, Zázrivá
(1) Žilinský kraj - Zázrivá
SK2705.101.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: SK2705.101.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 4 osoby, 4 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Cena ubytování: 10.260,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům na 2 podlažích, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj, elektrické topení. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky). V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a rádio. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Z obýváku (krb) krásný výhled na hory.
Další informace:
  - nástupní den: sobota
Apartmány na Slovensku, Žilinský kraj, Zázrivá
(2) Žilinský kraj - Zázrivá
SK2705.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: SK2705.200.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 10.333,00 - 42.602,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, TV-satelit, rádio a kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Topení v podlaze. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Odkládací místnost. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Kávovar.
Další informace:
  - 5 km od vleku
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Itálii
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sejf. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Koupelna bez okna.
Dvougenerační dům 2 podlažní, na kraji obce, 1 km od centra Scario, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, bazén (3 x 8 m, 01.06.-30.09.). Parkoviště. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 1 km, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
Pertisau: Komfortní bytový dům 'Klara', centrální, klidná poloha, 300 m od jezera. Společné: louka k odpočinku. V domě: solárium (extra), whirlpool. Výtah. Donáška pečiva. Parkoviště. Potraviny 15 m, restaurace 20 m, zastávka ski-busu 50 m, lanová dráha 500 m, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům stojí pouze 300 m od jezera. Parní lázeń v domě. Možnost snídaně v v sousedním hotelu Rosenegger nebo v hostinci Klara.
Dovolená u moře
ve Španělsku
Rezidence 'La Isla'. Společné: zahrada s trávníkem, louka k odpočinku, bazén s vnitřními schůdky (01.01.-31.12.). V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod, supermarket, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 600 m, tenis 200 m.
Apartmány
v Polsku
5-pokojový dům 400 m2, komfortní, pěkné a útulné zařízení: vstup. Velký salón 85 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD, vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj, 2x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x koupelna/bidet/WC. Topení v podlaze. Velmi pěkný výhled na jezero a do zahrady. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. Možnost 2 přistýlek. V oknech žaluzie proti vloupání.
Zyndaki 12 km od Mragowa: Velmi velký, pěkný, komfortní rodinný dům, obklopen stromy, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 2 km od lesa, 100 m od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5 ha (oplocený), zahrada s trávníkem, rostlinami a stromy, louka k odpočinku, terasa (70 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: biliár. Parkoviště u domu, garáž. Obchod 500 m, supermarket 12 km, restaurace 12 km, autobusová zastávka 700 m, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km, jízdárna 3 km. Přímý přístup k jezeru (Zyndackie See, na okraji okruhu Krutynia) se soukromou travnatou pláží a malým ostrovem. Pro hosty k dispozici: 2 kotviště, 2 pádlovací čluny, kajak, zděný krb, ohniště. Na pozemku je chovný rybník s možností rybolovu (kapr, štika). Malý výběh. Pozemek je osvětlený. Automatická vstupní brána (dálkové ovládání).
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.10.2008