Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány ve Švýcarsku
Ticino - Cugnasco
  Navigace: Apartmány > Švýcarsko > Ticino > Cugnasco
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány ve Švýcarsku, Ticino, Cugnasco
(1) Ticino - Cugnasco
CH6516.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CH6516.100.1
Apartmán - 'Monte Solare'
Ubytování pro max. 3 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 13.287,00 - 21.427,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, komfortní a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 25 m2, krbová kamna, TV-satelit, video, rádio a DVD, vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 1 x 1 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzské lůžko (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. Zahradní sezení 25 m2. Trávník. Zahradní nábytek, lehátka (3x). Velmi pěkný výhled na jezero a na krajinu. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Další informace:
  - krb
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
Rezidence 'Le Altane', 2 podlažní, 2 km od centra Punta Sabbioni, slunná poloha. Společné: zahrada, bazén (15 x 11 m, 01.06.-15.09.). Garáž. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 2 km. Dok v cca 500 m vzdálenosti. Ideální spojení do Benátek. 30 minut k Piazza San Marco a 20 minut k Lido di Venezia.
Dovolená
v Německu
2-pokojový byt 41 m2, v podkroví: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio, CD a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, východní orientace. K dispozici: telefon. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Vícegenerační dům 'Landhaus am Siplinger', mimo obec, 1 km od centra Balderschwang, klidná, slunná poloha ve svahu, jižní orientace. V domě: společenská místnost, sauna. Lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Týdenní výměna prádla. Donáška pečiva, donáška nápojů a snídaně na vyžádání. Parkoviště u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 10 km, krytý bazén 15 km, vlek 400 m, běžkařské stopy 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Další nákupní možnosti v Hittisau/Rakousko (10 km). Od domu přímý výhled na udolí Balderschwang a okolní hory. Na přání snídaně.
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Nový dům 'Borovec', 3 km od centra, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže. Společné, gril. V domě: slunná terasa, pračka (společné, extra). Parkoviště (kryté) u domu. Obchod, restaurace 400 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
2-pokojový byt 40 m2: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky). 2x koupelna/WC. 2x balkon. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Tato nabídka se skládá ze 2 bytů typu 10, které mohou ležet vedle sebe, nebo naproti (proto dva kuchyňské kouty). Podle zařízení: pohovka pro dva, nebo dvoulůžko sklopné do stěny. Koupelna/WC, nebo sprcha/WC.
Auffach: Pouze 200 m od údolní stanice horské dráhy Schatzbergbah bytový dům 'Schatzberg-Haus', v centru obce Auffach. Společné: krytý bazén (11 x 5 m), ping-pong. V domě: sauna (extra), fitness, solárium (extra). Výtah, lyžárna, pračka, sušička. Parkoviště u domu. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 150 m, vlek, kabinková lanovka 200 m, běžkařské stopy 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Sjezd na lyžích možný až k domu. Ráj pro turisty s bezpočtem vycházek a turistických cest je přímo před domovními dveřmi. Sauna Euro 6,-/osoba/2 hod., solarium Euro 3,-/10 minut. Calling-Card-telefon. Napojový automat. PC s Internetem (extra).Lyžárna s uschovnou bot s uzamykatelnými boxy. Dětské postýlky na požádání. Krátkodobé pobyty jsou v létě na požádání možne. Byty jsou různě zařízené, podle vkusu majitele. Důležité: pokud nárokujete ložní prádlo (Euro 9,-/osoba), oznamte to prosím při rezervaci!,Až 10 % rabat v obchodě se sportovními potřebami 'Sport 2000 Sandbichler' - viz popis místa.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 12.10.2008