Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány ve Španělsku
Mallorca - Moscari
Průvodce:
Španělsko - Mallorca - Moscari:
  Malá obec s 400 obyvatel ve vnitrozemí ostrova, 35 km severo-východně od Palma de Mallorca. Veškeré služby, Palma de Mallorca. Inca, 4 km. Soller, 45 km. Doprava letadlem: letiště Palma de Mallorca (PMI), 30 km. V obci La Selva na severu Mallorcy a na Sierra Tramuntana. Velmi klidná obec s malým kostelem, rustikálním hotelem, dvěma bary, tabákem, obchodem s knihami a potravinami. Slavnost "Des Fadri" (svobodný) 26.7.04.
Nabídku Last Minute apartmánů ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Španělsko > Mallorca > Moscari
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány ve Španělsku, Mallorca, Moscari
(1) Mallorca - Moscari
ES8365.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES8365.200.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 17.172,00 - 28.274,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový dům, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna 22 m2, TV-satelit a elektrická kamna. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 2x lůžko a elektrická kamna. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a elektrická kamna. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, gril). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Parkování (kryté, oplocené, 2 auta). Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. (Dřevo extra).
Další informace:
  - 20 km od moře/jezera
  - otevřený bazén ke společnému užívání
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Chorvatsku
Bytový dům. Nad Pakostane, 800 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 800 m od moře. Parkovací místo u domu. Obchod 150 m, restaurace 200 m, písečná pláž 1.5 km, oblázková pláž, skalnatá pláž 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Výlet na půl dne motorovým člunem majitele 1x týdně (zdarma).
Apartmány
v Rakousku
5-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit, rádio a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x malý dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na verandu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky). E-topení. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. 1. patro je částečně zkosené, také sprcha/WC je silně zkosená. Doporučení: V zimě by měl být dům obsazen jen 6 dospělými osobami.
Altaussee: Pro děti vhodný, pohodln chalupa 'Gieringer'. Nad Altaussee, na kraji obce, 1.5 km od centra, klidná, slunná poloha, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 300 m2, louka k odpočinku. Zahradní sezení, gril. Parkovací místo. Potraviny 1 km, restaurace 1.5 km, krytý bazén 3 km, termální bazén 1 km. Golfové hřiště 3 km, tenis 2 km, visutá lanovka 1.5 km, sedačková lanovka 1.5 km, běžkařské stopy 1 km. Jezero Altauseersee ke koupání 2 km. Dům leží přímo u malého potoka.
Apartmány u moře
v Itálii
02-pokojový byt 35 m2, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Výhled na město.
Rezidence 'Isola Rossa'. Na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, 1.7 km od moře, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkovací místo. Obchod 500 m, restaurace 1.7 km, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů, byty jsou v přízemí, nebo v 1. patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Ubytování
ve Švýcarsku
1-pokojový byt 30 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Bytový dům 'Castor und Pollux'. Centrální poloha. V domě: výtah. Garáž. Obchod 200 m, nádraží 350 m, krytý bazén 600 m. Běžkařské stopy 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. 'Dětský vlek v bezprostřední blízkosti.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012