Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány ve Španělsku
Katalánsko-vnitrozemí - Abrera
Průvodce:
Španělsko - Katalánsko-vnitrozemí - Abrera:
  Klidné, vhodné pro rodinou rekreaci předměstí od Barcelona 40 km od moře s pěkným výhledem, 30 km severo-západně od Barcelona, 100 km jiho-západně od Girona, 50 km severo-západně od Sitges. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, restaurace. K tomu: lékař. Dopravní spojení: dálnice A2. Silnice č. C-55. Nádraží "S4 / R5". Doprava letadlem: letiště Barcelona (BCN), 40 km, Girona (GRO), 100 km.
V létě
  Pláž, 40 km od obce. Plachtění, vodní lyžování. Golfové hřiště 18 jamek, Club de Golf la Masia Bach 10 km.
Nabídku Last Minute apartmánů ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Španělsko > Katalánsko-vnitrozemí > Abrera
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány ve Španělsku, Katalánsko-vnitrozemí, Abrera
(1) Katalánsko-vnitrozemí - Abrera
ES2812.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES2812.100.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 10 osob, 10 pokojů, 5 ložnic
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 47.031,00 - 76.921,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  10-pokojový dům 500 m2 na 4 podlažích, prostorné a světlé, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj, otevřený krb a TV. Vstup na terasu. Jídelna. Pokoj se hrami. Obývací pokoj, TV. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Ve spodním patře: pokoj se hrami. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vana/sprcha/bidet/WC, hydromasážní sprcha, vířivou vanou a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Ve 2. patře: pokoj se hrami. Vstup na terasu. Balkon 21 m2, velká terasa 50 m2, malá terasa 15 m2, zahrada. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka do 3 let. Garáž (2 auta).
Další informace:
  - krb
  - venkovní bazén k soukromému použití (od 01.04. do 30.10)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
ve Francii
1-pokojový byt 32 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'I Cardellini' sestává ze 30 bytů, rozdělených do tří budov, situováných proti moři, krásný výhled. Průjezdní silnice 200 m. Rezidence 'I Cardellini'. Na kraji obce, na kopci, 150 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: zahrada, bazén (5 x 12 m, 01.04.-31.10. bazén otevřen 08:30-22:00). Ping-pong. V rekreačním zařízení: pračka (společné, extra). Obchod, potraviny, restaurace 300 m, písečná pláž 1 km, kamenitá pláž 150 m. Tenis 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Recepce v hlavní sezóně: pondělí - pátek od 9 - 12 a od 16 - 20 hod, v sobotu od 8 - 12 a od 15 - 21 hod. Je-li recepce uzavřena, je možné se obrátit na hotel 'La Solenzara'. K dispozici: kuželky, volejbal. Extra: pronájem TV (Euro 31/týden). Přístav jachet, pronájem člunů, klub potápění 600 m. Byty jsou jednoduše, ale účelně zařízené, situované k moři. Topení extra, dle spotřeby. Uzavřene parkoviště.
Apartmány
v Polsku
3-pokojový byt 70 m2, v přízemí, účelné a komfortní zařízení: malý obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a 1x pohovka. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. E-topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Výhled na jezero a do zahrady. K dispozici: pračka, sušička. Parkování (oplocené).
Velký, pěkný, komfortní dům. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 200 m od lesa, 23 km od moře, 150 m od jezera, v zeleni. Společné: udržovaná zahrada zahrada 4'500 m2 (oplocená), biotop, bazén (nezapuštěný) (4 x 6 m, 15.05.-30.08.). Pergola, terasa (8 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: ústřední topení. K dispozici: jízdní kola. Parkovací místo u domu. Potraviny 200 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 10 km, písečná pláž 150 m. Golfové hřiště 25 km, jízdárna 5 km. V blízkosti jsou také chovné rybníky.
Ubytování u moře
ve Francii
2-pokojový byt 25 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 8 m2, krytá, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 140. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Rezidence 'Les Jardins d'Ys', 3-podlažní. V obci 400 m od centra Les Issambres, slunná poloha, 200 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: bazén (8 x 20 m, hloubka 100 - 200 cm, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha. Obchod 400 m, supermarket 700 m, autobusová zastávka, písečná pláž 200 m. Sportovní přístav 200 m.
Apartmány
ve Francii
1-pokojový byt 18 m2 ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 x 70 cm), TV. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Výhled na sjezdovku. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Preyrand: Rezidence 'Le Sarvan' se nachází 20 m od kabinové dráhy (zdarma, 8:30-23:00 hod.). Ta spojuje čtvrtě 'Le Preyrand' s 'La Croisette'. Lyžařská škola, obchody ve čtvrti 'La Croissete'. Rezidence 'Le Sarvan'. Přímo u sjezdovek. V rekreačním zařízení: výtah, lyžárna. Veřejné parkoviště. Potraviny, supermarket 100 m, obchodní centrum 300 m. Lyžařské centrum 20 m, lyžařské sjezdovky 10 m.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Ferienhotel Gut Enghagen, Pießling 17, 4575 Rossleithen, Rakousko
Hotel Ferienhotel Gut Enghagen - on-line rezervace                                              
Pießling 17, 4575 Rossleithen, Rakousko                                              
Hotel Ferienhotel Gut Enghagen se nachází mezi obcemi Hinterstoder a Windischgarsten na jihu Horních Rakous, kde je obklopen 75 hektary luk a        

Hotel Ferienhotel Gut Enghagen se nachází mezi obcemi Hinterstoder a Windischgarsten na jihu Horních Rakous, kde je obklopen 75 hektary luk a lesů. Nabízí projížďky na ponících a venkovní bazén. Hotel Gut Enghagen má velké dětské hřiště s trampolínou, motokárovou dráhu a fotbalové hřiště.