Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány ve Španělsku
Costa del Azahar - Vinarós

Apartmán s číslem ES9599.160.2 nebyl nalezen.

Vyberte si z nabídky všech apartmánů ve stejném místě (Vinarós).

  Navigace: Apartmány > Španělsko > Costa del Azahar > Vinarós
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Apartmány ve Španělsku, Costa del Azahar, Vinarós
(1) Costa del Azahar - Vinarós
ES9599.300.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9599.300.1
Apartmán
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 10.910,00 - 18.575,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový byt 96 m2 ve 3. patře, zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Parkování.
Další informace:
  - 150 m od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Apartmány ve Španělsku, Costa del Azahar, Vinarós
(2) Costa del Azahar - Vinarós
ES9599.425.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9599.425.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 15.714,00 - 25.407,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 88 m2 na 2 podlažích, zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, klimatizace a horkovzdušná kamna, vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), bar. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. Sprcha/WC. Terasa 15 m2. Terasa 16 m2. Zahrada 18 m2. Trávník. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Dalekosáhlý výhled k moři.
Další informace:
  - 10 km od moře/jezera
  - otevřený bazén ke společnému užívání (od 01.04. do 30.10)
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Průvodce:
Španělsko - Costa del Azahar - Vinarós:
  Rybářská obec, na severovýchodě regionu, dopravně výhodná, 110 km jiho-západně od Tarragona, 150 km severo-východně od Valencia. Supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava. Dopravní spojení: příjezd po dobře vybudovaných!kvalitní silnici. Nádraží v místě. Castellón, 75 km. Doprava letadlem: letiště Valencia-Manises (VLC), 150 km. Hlavní město provincie Bajo Maestrazgo, s velkou kamenitou pláží se stalo turistickým centrem. Arcibiskupský kostel la Asuncion je pevností ze 16. století s nápadným barokním portálem.
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
ve Francii
Nice: Peší zóna. 100m od Cours Saleya. V pondělí: bleší trh. Od úterý do neděle: květinový trh. Zastávka autobusu, 400m. Veřejné kryté parkoviště, 250m. Malý bytový dům 2 podlažní, nad Vieux Nice, centrální, živá poloha. Obchod 150 m, potraviny 100 m, obchodní centrum 1 km, restaurace 200 m, bar 100 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Nice Ville' 2.3 km, kamenitá pláž 300 m.
Dovolená
v Německu
Panský dům 'Buchhof', ve čtvrti Nonn 3 km od centra Bad Reichenhall, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 5'000 m2 s stromy, louka k odpočinku, ping-pong. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Úklid 2x x týdně (v ceně). Parkoviště u domu. Obchod 3 km, potraviny 2 km, supermarket 3 km, restaurace 800 m, nádraží 'Bad Reichenhall' 5 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km, tenis 1 km, golfové hřiště 10 km, jízdárna 5 km, visutá lanovka 2 km, lanová dráha 2 km, vlek 10 km, lyžařská škola 5 km, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Turistické- a cyklocesty od domu. Letiště Salzburg 12 minut autem. Statek stojí na úpatí 1721 m vysoké hory; na počátku 20. století byl přestavěn na panský dům; lovecké trofeje z celého světa dávají domu svůj charakter. V  ceně pronájmu je pravidelný meziúklid (každé 3 dny, mimo nedělí a svátků). Z  parku podobné zahrady je krásný výhled na horu Prediktstuhl (kazatelnu).
8-pokojová vila 420 m2 na 2 podlažích, v přízemí, starožitné a osobité zařízení: obývací pokoj, TV-satelit a video. Velký obývací pokoj, stereo přehrávač. Jídelna, vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo, vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna/WC, koupelna/sprcha/WC. 2x balkon 3 m2. Terasa 50 m2, jižní orientace. Terasa 50 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: telefon (extra). Střediskem domu je velká, otevřená hala v přízemí s krbem, pohovkou, 3 židlemi a otevřreným krbem (topné dřevo zdarma); antický nábytek a galerie v horním podlaží dávají prostoru klasickou atmosféru. Prádelna s pračkou, šňůrou na prádlo, žehlicím prknem a žehličkou. Fax (extra) a stůl v pokoji s televizí. Chodba se vstupem na balkon v horním podlaží. V podkroví domu (zvláštní vchod) trvale bydlí najemník, který ale nepoužívá vnější zařízení domu.
Ubytování u moře
v Chorvatsku
13-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích, jižní orientace: velký obývací pokoj 50 m2, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC, TV-satelit a klimatizace. Jídelna 20 m2. Kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace, vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, TV-satelit, vstup na balkon. Jídelna, klimatizace. Kuchyňský kout. 2x koupelna/WC, sprcha/WC. V podkroví: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem se střešní okno. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem. Zkosená jídelna, klimatizace. Kuchyňský kout. 3x sprcha/WC. 2x balkon. Terasa 40 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. Všechny pokoje situovány k moři, částečně s výhledem na moře.
POVILE 3 km od Novi Vinodolski: dům je ideální pro pobyt s dětmi. 'Markus', 3 podlažní, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 300 m od moře. Společné: pozemek 900 m2 (oplocený), velká zahrada s trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (nezapuštěný) kulatý (7 m průměr, hloubka 120 cm, 16.05.-26.09.), venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení. Parkoviště u domu na pozemku. Obchod 400 m, restaurace 100 m, oblázková pláž 350 m, skalnatá pláž 450 m.
Apartmány
v Rakousku
Saalbach: Bytový dům 'Langfeld', na kraji obce, 1 km od centra Saalbach, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek, jižní orientace. Společné: louka k odpočinku, ping-pong, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: lyžárna. Donáška pečiva. Parkoviště. Potraviny 500 m, restaurace, zastávka ski-busu 200 m, kabinková lanovka 1.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Na udržovaných sjezdovkách je příjezd na lyžéích možný až k domu. Apartmánový dům leží u malého potoka s krásným výhledem na Zwoelferkogel. Snídaně na přání (extra). Použití pračky/sušičky (EUR 7,30/1 praní).
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 13.10.2008