Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány ve Španělsku
Baleárské ostrovy - Mallorca/Sa Rápita
Průvodce:
Španělsko - Baleárské ostrovy - Mallorca/Sa Rápita:
  Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec, na jihu ostrova přímo u moře, 30 km jiho-východně od Palma de Mallorca, 12 km od Llucmajor, 8 km od Campos. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: příjezd po dobře vybudovaných!kvalitní silnici. Doprava letadlem: letiště Palma de Mallorca (PMI), 25 km.
Nabídku Last Minute apartmánů ve Španělsku (celkem 626) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Španělsko > Baleárské ostrovy > Mallorca/Sa Rápita
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány ve Španělsku, Baleárské ostrovy, Mallorca/Sa Rápita
(1) Baleárské ostrovy - Mallorca/Sa Rápita
ES8124.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES8124.100.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 7 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 20.557,00 - 36.997,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Casa Llebeig", 4-pokojový dům 130 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV a rádio, vstup k zahradnímu sezení. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 3x lůžko (80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl, vstup k zahradnímu sezení. 2x koupelna/bidet/WC. Gril (zahradní gril mobilní), odkládací místnost. K dispozici: pračka.
Další informace:
  - 100 m od moře/jezera
  - krb
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v USA
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní, pěkná rekreační osada 'Ocean Pointe Suites at Key Largo', ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný s vnitřními schůdky (01.01.-31.12.), soukromá pláž, tenis, gril, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, solárium, whirlpool. Výtah. Parkoviště. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Apartmány
v Rakousku
Přímo na slunné planině v 1.500 m n.m. Lež bytový dům 'Sport Sölle', slunná poloha, přímo u sjezdovek. Společné, ping-pong. V domě: pokoj se hrami, pračka, sušička (společné, extra). Parkoviště. Potraviny 10 m, lanová dráha 100 m, lyžařská škola, dětská mateřská školka 10 m, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Přímo v domě: lyžařská škola, lyžařská mateřská školka, obchod sportovními potřebami, půjčovna horských kol. V létě místnost se stolním tenisem. Organizování doprovodných turistických a rafting-tůr od domu. Na přání možno objednat u majitele předem potřebné potraviny. Cestovat a šetřit: v ceně: denní volný vstup na obecní pláž u jezera Pressegger-See (30 minut autem), 1 hodina lezení ve skalnatém labyrintu (prosím předem nahlásit).
Dovolená u moře
v Turecku
Sarimsakli 7 km od Ayvalik: bytový hotel, v obci, živá, slunná poloha, 200 m od moře. Společné: pozemek, zahrada, bazén (01.05.-31.10.), dětské brouzdaliště, ping-pong, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost. Pokoj se hrami, klimatizace. Parkoviště u domu. Supermarket 7 km, autobusová zastávka 100 m. Písečná pláž 100 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Ubytování
ve Velké Británii
Edinburgh: malý vícegenerační dům 3 podlažní, rok výstavby 1890, v obci 2.5 km od centra Edinburgh, klidná, slunná poloha, ve vedlejší ulici. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Edinburgh' 1.5 km. Krytý bazén 6 km, kluziště 1 km. Pouze několik minut pěšky k parku Rosenburn-Park s přístupem ke stadionu Murrayfield Rugby a až k místnímu kluzišti. Mimoto přístup k Water of Leith Gangway, vedoucí k Gallery of Modern Art na Belford Road.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 04.09.2008