Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány v Německu
Severní moře - Hesel
Průvodce:
Německo - Severní moře - Hesel:
  Klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec 50 km od moře, v pěkném prostředí, 22 km od Aurich, 32 km od Emden, 52 km od Norddeich. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 km. Dopravní spojení: nádraží "Leer" 18 km. Autobusové spojení. Papenburg, 35 km. Wilhelmshaven, 50 km. Oldenburg, 55 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 90 km. Hesel se nachází uprostřed východního "Frisien", je ideálním výchozím bodem pro výlety po regionu. Region je charakteristický rovnými loukami, mosty, větrnými mlýny a krásnými domy. Pozoruhodný je statek "Gut Stikelkamp" a klášter "Kloster Barthe" v "Heseler Wald". Výlety do "Emden", "Aurich" a "Wilhelmshaven", ostrov "Norderney" a "Norddeich" s místní kanceláří Interhome, kde si můžete rezervovat různé volnočasové aktivity u našich místních zaměstnanců.
V létě
  Jezero ke koupání, délka 11 km. Golfové hřiště 27 jamek, Wiesmoor 17 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty.
Nabídku Last Minute apartmánů v Německu (celkem 211) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Německo > Severní moře > Hesel
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány v Německu, Severní moře, Hesel
(1) Severní moře - Hesel
DE2954.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE2954.100.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 9.822,00 - 13.879,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 75 m2, v přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Malá kuchyně (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x), odkládací místnost. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. Přístup do obývacího pokoje je možný pouze přes dvoulůžkový pokoj.
Další informace:
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Chorvatsku
3-pokojový dům 48 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Povolen pouze 1 pes. Solární zajištění energie (proud jen 12 Voltů). Jen dešťová voda.
Dům je situovaný na jižní straně ostrova Pasman, v malebném zálivu Zincena (jen jediný dům). V blízkosti souostroví Kornati (národní park). Z Kraj se dostanete k Vašemu rekreačnímu objektu člunem, cca 3,5 km, vedlejší cestou nebo cca hodinovou procházkou po přírodní stezce. Parkování je možné v blízkosti majitele domu v Kraj, nebo na konci vedlejší cesty, cca 300 m od domu. Možnost pronajmutí motorového (na vyžádání, extra). Rodinný dům. Klidná, slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: gril. K dispozici: kánoe. Snídaně na vyžádání (extra). Příjezd končí 300 m od objektu (přírodní cesta). Obchod 5 km, restaurace 5 km, skalnatá pláž 10 m.
Apartmány
v Irsku
4-pokojová polovina dvojdomku na 2 podlažích, komfortní, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril), jídelní stůl. Vstup na zahradu. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: TV jen EN. Umělý el. oheň v krbu. Elektrická topná tělesa ve všech pokojích.
Komfortní řadový dům 'Sunnyhill Holiday Homes'. 1.5 km od centra Kenmare Town. Společné: udržovaná zahrada zahrada. Parkovací místo u domu. Obchod 1.5 km, supermarket 500 m, restaurace 1.5 km, bar 1.5 km. Golfové hřiště (18 jamek 1.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Pěkný výhled na okolní hory.
Dovolená u moře
v Portugalsku
4-pokojový řadový dům 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2, otevřený krb, TV-satelit, video, rádio a DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC. Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Balkon 4 m2, terasa 6 m2, terasa 7 m2. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, sušička. Garáž.
Jardim do Mar: Rekreační osada, rok výstavby 2002. 1 km od centra Pederneira, mimo obec, 4 km od centra Nazaré, klidná, slunná poloha na kopci, přímo u moře. Společné: zahrada 1'500 m2 (oplocená) trávníkem, bazén (15 x 8 m, 01.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Tenis, dětské hřiště. Potraviny 1 km, restaurace 1.3 km, bar 1.2 km, písečná pláž 500 m. Golfové hřiště (18 jamek 40 km, jízdárna 12 km. Přístup na pláž (500 m) schody a pouze pěšky, autem 3 km.
Dovolená
v Polsku
Pěkný dřevěný dům v horském stylu se 4 samostatnými byty. Zimní sportovní centra v Nosal a Koziniec s osvětlenými sjezdovkami, půjčovna sportovního vybavení, škola lyžování a snowboardingu 1 km. Kabinková lanovka na Kasprowy Wierch 2 km klidná, slunná poloha, přímo u lesa, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 1'200 m2 (oplocený). Zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 1 km, termální bazén 2.5 km. Tenis 500 m, vlek 1 km, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zahradní sezení, místo ke grilování s lavičkami a dřevěným nábytkem, houpačka v zahradě. Domácí večeře 100 m. Středisko Zakopane asi 15 min. Národní park Tatry asi 20 min., autobusové spojení.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012