Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány v Německu
Durynský les - Oberhof
  Apartmány v Německu: Durynský les, Oberhof
  Navigace: Oberhof, Durynský les, Německo
Apartmán číslo: DE9451.100.1
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán - 'Treff Hotel Panorama'
Objednávkové číslo: DE9451.100.1
Ubytování pro max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 9.822,00 - 12.811,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  1-pokojový byt 22 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
Popis objektu:
  Rekreační středisko 'Treff Hotel Panorama'. Nad Oberhof, 500 m od centra. Společné: krytý bazén (9 x 9 m). Ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, solárium (extra), kuželková dráha (extra), biliár, pokoj se hrami, butik, výtah, odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo u domu, společné garáže (extra). Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, supermarket 1.5 km, restaurace, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Zella-Mehlis' 5 km. Vlek 1.5 km, lyžařská škola 1.5 km, běžkařské stopy 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Lázně Rennsteig-Thermen 400 m (zlevněné vstupné pro hosty). Byty jsou umístěny ve dvou apartmánových domech, 100 m od hotelu Treff-Hotel (lze užívat veškerých služeb). V k hotelu patřícímu sportovnímu centru 'Panorama-Sportzentrum' (extra): tenis, squash, badminton, volejbal a lezecká stěna. Dále: minigolf (extra) a diskotéka. Celoroční animátorské programy pro dospělé a děti od 4 let.
V tomto domě je celkem 15 apartmánů:
  odkazy na info o všech apartmánech v tomto domě najdete níže na této stránce.
Další informace k ubytování:
  - tenisový kurt
  - krytý bazén ke společnému užívání
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Oberhof:
Nadmořská výška: 804 - 929 m n.m. m.
  Známé durynské zimní sportoviště Oberhof je státem uznaný lázně pro léčbu dýchacích cest, 15 km severně od Suhl, 30 km západně od Ilmenau, 30 km jižně od Gotha. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace, večerní zábava. Krytý bazén, termální koupaliště, sauna, solárium, masáže. Dopravní spojení: nádraží "Zella-Mehlis" 5 km. Doprava letadlem: letiště Erfurt (ERF), 70 km, Leipzig (LEJ), 200 km, Nürnberg (NUE), 230 km. Sport má v Oberdorf svou tradici, leží na hřebenu Thueringer Wald. Pěší turistika, nordic walking, zimní sporty, každý rok mezinárodní sportovní utkání. V 7 ha zahradě Rennsteiggarten můžete obdivovat kolem 4000 různých druhů horských rostlin téměř ze všech koutů světa. Možnosti výletu: města Eisenach (58 km), Erfurt (70 km) a Weimar (85 km), jeskyně "Marienglashoehle Friedrichroda" (35 km).

  v létě:
  Jezero ke koupání. Aquapark "Rennsteigtherme". Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště, letní sáňkařská dráha. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Biatlon-střelba, lanové centrum.

  v zimě:
  Vleky. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování). Bežkařské tratě celkem v délce 600 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Sportovní středisko. Bruslařská hala, tenisová hala.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
31.03.2012 09.06.2012 12.811,00     
09.06.2012 16.06.2012 12.811,00     
16.06.2012 03.11.2012 12.811,00     
03.11.2012 10.11.2012 10.676,00     
10.11.2012 24.11.2012 9.822,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Odkazy na podrobné informace o všech apartmánech v tomto domě: (celkem 15 apartmánů)
Apartmán DE9451.100.1   (tento apartmán)
Apartmán DE9451.100.2 ...   (max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.3 ...   (max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.4 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.5 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.6 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.7 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.8 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.9 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.10 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.11 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.12 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.13 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.14 ...   (max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Apartmán DE9451.100.15 ...   (max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Apartmány Oberhof (všechny možnosti v tomto místě) ...
Apartmány Durynský les (všechny možnosti v této oblasti) ...
Apartmány v Německu (výpis všech možností ubytování) ...
Apartmány v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
ve Francii
Rezidence 'Pointe Vermeille', 3-podlažní. Ve čtvrti Coudalere au bord de l'étang. Společné: bazén (15 x 8 m, hloubka 80 - 200 cm, 15.06.-15.09.). V rekreačním zařízení: parkovací místo. Potraviny, restaurace 300 m, písečná pláž 3 km.
Ubytování
v České republice
2-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích, pěkné zařízení: vstup. Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. Obytná kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Sedací vana/WC. Topení dřevem. V podkroví: zkosená galerie otevřený, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, video a rádio. 1x zkosený, otevřený pokoj, 2x lůžko. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled do dálky. Pozor prosím: TV jen CZ. Terasa je prosklená (posuvné tabule) a je přístupná z obytné kuchyně).
Mladkov, 1 km od Boskovice: Pěkná, útulná chalupa 2-podlažní, obklopen stromy a loukami. Nad Mladkov, na kraji obce, samostatně stojící, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem 500 m2, rostlinami. Altán (15 m2), zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: ústřední topení. Příkrý příjezd končí 250 m od objektu. V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 500 m, restaurace 2.5 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Skalice (Brno-Svitavy)' 3 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 4 km, jízdárna 15 km, vlek 10 km, běžkařské stopy 6 km, kluziště 3 km. K dispozici: malý přenosný nafukovací bazén. Topení na tuhá paliva, . El.akumulační kamna (el.extra).
Apartmány u moře
v USA
3-pokojový byt 80 m2, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Malý balkon. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, vysoušeč vlasů.
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Ocean Pointe Suites at Key Largo'. Ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Soukromá pláž. Tenis (2 x tvrdý povrch), osvětlený, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, whirlpool, výtah. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Supermarket 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (extra). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Ubytování
v České republice
4-pokojová chata 100 m2, osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV, rádio a CD. Obývací pokoj/jídelna 20 m2. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 1x lůžko. Galerie. Zahradní sezení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. Parkování (oplocené). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. TV jen CZ.
Kuklík 11 km od Nové Město na Moravě: V osadě 6 chalup, ca 1 km od centra obce Kuklík, 680 m.n.m pěkná, stylová chata 2-podlažní. Mimo obec, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2 (oplocený) s trávníkem a stromy. Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril, ohniště. Příjezd vede až k objektu, v zimě 300 m. Parkovací místo. Potraviny 3 km, restaurace 300 m, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Nové Město n.M.' 11 km, zátoka ke koupání 5 km. Tenis 300 m, jízdárna 1 km, běžkařské stopy 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Zahradní sezení 2x: na jižní terase, slunečník, u ohniště, k dispozici udírna. Lokální topení na tuhá paliva. V restauraci 500 m možnost polopenze.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Gutshof Zillertal, Stillupklamm 826, 6290 Mayrhofen, Rakousko
Hotel Gutshof Zillertal - on-line rezervace ubytování                                              
Stillupklamm 826, 6290 Mayrhofen, Rakousko                                              
Gutshof Zillertal je 4 hvězdičkový hotel s lázněmi a saunami, který stojí v krátké pěší vzdálenosti od centra Mayrhofenu a lyžařského areálu        

Gutshof Zillertal je 4 hvězdičkový hotel s lázněmi a saunami, který stojí v krátké pěší vzdálenosti od centra Mayrhofenu a lyžařského areálu Zillertal 3000. Auto (Chevrolet kombi s navigací) je zdarma k dispozici pro každý pokoj - můžete s ním jezdit na výlety a zajistí vám individuální mobilitu po celou dobu vašeho pobytu.