Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány v Německu
Černý les - Titisee-Neustadt
Průvodce:
Německo - Černý les - Titisee-Neustadt:
Nadmořská výška: 850 - 1'200 m n.m. m.
  Známá rekreační obec s 12'000 obyvatel, 30 km jiho-východně od Freiburg, 30 km jižně od Furtwangen, 6 km východně od Hinterzarten. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, banka, restaurace, kino. Léčebné kůry, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 35 km. Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Basel (EAY), 90 km, Stuttgart (STR), 120 km.
V létě
  Oblázková pláž. Jezero ke koupání. Bazén. Aquapark "Badeparadies Schwarzwald", 1 km. Veslování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Fitnessparcour. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole, půjčovna kol. Dětské hřiště.
V zimě
  3x vleky. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty 60 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, tenisová hala. Další lyžařská střediska: Feldberg 12 km. Na největším přírodním můstku Německa "Hochfirstschanze" se každoročně koná skokanské mistrovství.
Nabídku Last Minute apartmánů v Německu (celkem 211) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Německo > Černý les > Titisee-Neustadt
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 4 objekty.
(Ubytování je řazeno podle cen vzestupně.)
Apartmány v Německu, Černý les, Titisee-Neustadt
(1) Černý les - Titisee-Neustadt
DE7822.300.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE7822.300.1
Apartmán
Ubytování pro max. 2 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 8.754,00 - 10.462,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 62 m2, ve zvýšeném přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio a CD. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar), jídelní stůl, podávací okénko. Sprcha/WC. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill, lehátka (2x). K dispozici: žehlička, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - 12 km od vleku
  - 6 km od moře/jezera
  - tenisový kurt
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Apartmány v Německu, Černý les, Titisee-Neustadt
(2) Černý les - Titisee-Neustadt
DE7822.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE7822.200.1
Apartmán
Ubytování pro max. 2 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 11.316,00 - 12.811,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 70 m2, v patře, částéčně zkosený, komfortní zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon 4 m2, zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: žehlička, vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - 12 km od vleku
  - tenisový kurt
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Apartmány v Německu, Černý les, Titisee-Neustadt
(3) Černý les - Titisee-Neustadt
DE7822.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE7822.100.1
Apartmán - 'Titisee'
Ubytování pro max. 2 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 12.750,00 - 13.817,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 46 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - 800 m od moře/jezera
  - tenisový kurt
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Apartmány v Německu, Černý les, Titisee-Neustadt
(4) Černý les - Titisee-Neustadt
DE7822.400.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE7822.400.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 16.044,00 - 17.112,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 68 m2, ve zvýšeném přízemí, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Zahradní nábytek.
Další informace:
  - 8 km od vleku
  - 1 km od moře/jezera
  - tenisový kurt
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Itálii
Rekreační osada 'Le Ginestre'. Klidná, slunná poloha ve svahu, 650 m od moře. Potraviny, restaurace, bar, písečná pláž 650 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty se zahradou, nebo zařízeným balkonem.
Dovolená
v Rakousku
Ratten 3 km od St. Kathrein: Velký, útulný, komfortní rodinný dům 'Filzmoos', rok výstavby 1920, renovovaný v roce 2002. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná poloha, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, louka k odpočinku (oplocená). Zahradní nábytek. V domě: sauna, ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace, autobusová zastávka 250 m, koupaliště, krytý bazén 300 m. Tenis 500 m, jízdárna 2 km, vlek 7 km, lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 7 km, kluziště 1 km. Absolutní klid u řeky v rekreační oblasti 'Roseggers Waldheimat'. Veškerá zařízení v obci jsou dosažitelná pěšky. Krásné turistické možnosti v přilehlých lesích, plných hub v blízkém okolí. Dům byl pečlivě renovován, je velice dobře vybavený s velkorysými prostorami. Vlastní pramen s vynikající pitnou vodou. K lyžařským oblastem Alp a Hauereck 10 minut, Stuhleck a Semmerimng 30 minut. Ideální pro dovolenou v přirodní krajině, mimo ruch a turismus.
5-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, knihovna, TV-satelit, video a DVD. Velký obývací pokoj/jídelna 40 m2, otevřený krb, jídelní kout, rádio a CD. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. 1x zkosený velký pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka. Garáž. Obytné prostory s pohodlnými čalouněnými soupravami. Vkusné, důkladné zařízení, krásné obrazy, nábytek a obsáhlá domácí knihovna. Koupelna s volně stojící vanou a ohřevem ručníků. U sauny v přízemí je samostatný předpokoj se sprchou a WC. V létě je ještě k dispozici jednolůžkový pokoj (není vyhřívaný).
Dovolená u moře
v Itálii
Nerano 10 km od Sorrento: Pěkný, útulný dům, obklopen stromy. V obci, klidná, slunná poloha, 1 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, bar, kavárna 30 m, nádraží 'SORRENTO' 10 km, oblázková pláž 1 km.
Dovolená
v České republice
3-pokojový byt 65 m2 ve 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na jezero a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Moderní dvougenerační dům. V obci, centrální, slunná poloha, 200 m od jezera, nutno přejít silnici. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem a květinami. Zahradní sezení. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 500 m, restaurace 20 m, krytý bazén 100 m. Sportovní přístav 200 m, sedačková lanovka, lyžařské centrum, lyžařská škola 500 m. Marina Lipno, nové rekreační zařízení s jachetním přístavem pro 150 lodí, s krytým bazénem s malým vodním světem, saunou a masážemi (zavřen od 1.11. - 30.11.), golfovým hřištěm a sedačkovou lanovkou do lyžařského střediska Kramolín(5 upravených sjezdových tratí, snowboardpark s U-rampou, 50 km běžkařských tratí). V místě půjčovna jachet, lyží a jízdních kol. Bobová dráha s celoročním provozem 1,5 km. Sportovní hala 1500 m - squash, tenis, wellness, badminton, stolní tenis, lezecká stěna. V parteru domu cukrárna (vchod z ulice). Silnice 3 třídy 30 m od domu. Zahrada, terasa i vstup do apartmá je otočena na druhou stranu od silnice.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012