Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v Německu
Bodamské jezero - Kressbronn
  Navigace: Apartmány > Německo > Bodamské jezero > Kressbronn
Nebyl nalezen žádný objekt!
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v USA
Miami Beach North: Tato rekreační rezidence je v prestižní oblasti Sunny Isles, v Northern Miami Beach, méně než půlhodina autem od známé South Beach a Fort Lauderdale velká, moderní rezidence, přímo u pláže. Společné: bazén s vnitřními schůdky, dětské brouzdaliště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness. Výtah. Parkoviště (extra), veřejné parkoviště 75 m. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Program aktivit: jacuzzi, soukromé místo k rybolovu, 2 noční kluby/bary. Lázeňská taxa: USD 10,-/den, k zaplacení na místě.,Pozor: stavební práce (téměř hotové) vedle rezidence.,Cestovat a šetřit: od 04. 09. 2007 do 04. 10. 2007 - 10 % sleva na objekt U3415/100M a 6 % na objekt U3415/105M. Sleva pro krátkodobé pobyty.
Ubytování
v Rakousku
Kaprun: Bytový dům 'Aurora', 200 m od centra, klidná, slunná poloha, ve slepé ulici. Společné: zahrada, louka k odpočinku, zahradní sezení. V domě: společenská místnost s TV. Lyžárna, ústřední topení. Parkoviště. Potraviny 200 m, restaurace 50 m, zastávka ski-busu 150 m, krytý bazén 200 m, tenis 1 km, golfové hřiště 3 km, lanová dráha 1 km, vlek 200 m, běžkařské stopy 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Vycházkové a cyklistické cesty od domu. Jako host domu obdržíte 30 % slevu (Greenfee-sleva) na krásném golfovém hřišti Zell am See/Kaprun (2 x 18 jamkové hřistě). Krásný výhled na horu Kitzsteinhorn a hory Schmittenhoehe.
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 28 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x francouzské lůžko, TV a klimatizace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna/bidet/WC. E-topení. Terasa 8 m2, krytá, západní orientace. Zahradní nábytek. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'Les Embruns', v obci 300 m od centra Ste Maxime, 50 m od moře, na hlavní ulici. Veřejné parkoviště. Obchod 300 m, potraviny 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 800 m. Pozor prosím: noční klub/disco 50 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Rakousku
3-pokojový byt 65 m2, v přízemí, útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 5 m2. Lehátka (4x). Pěkný výhled na hory a na krajinu.
Pěkný, útulný třígenerační dům 'Sunnhäusl', ve čtvrti Schwendau-Dorf 800 m od centra Hippach, 2.5 km od centra Mayrhofen, klidná, slunná poloha, 500 m od sjezdovek, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená), louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkoviště u domu. Potraviny 600 m, restaurace 20 m, zastávka ski-busu 100 m, krytý bazén 2.5 km, tenis, lanová dráha 500 m, běžkařské stopy 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Turistické, cyklistické a pro horská kola vhodné cesty od domu. Horské dráhy 'Ski Zillertal 3000', největsí lyžařská oblast v údolí Zillertal, dosáhnete při dobrých sněhových podmínkách na lyžích přes louky v cca 5 minutách, nebo lyžarským busem (zdarma). K domu patří také zemědělský statek.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 04.12.2008