Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v Rakousku
Tyrolsko - Kössen im Kaiserwinkl
Průvodce:
Rakousko - Tyrolsko - Kössen im Kaiserwinkl:
Nadmořská výška: 600 m.
  Koessen lez!í v údolním kotli, obklopeném majestátními skalnatými hřebeny pohoří Kaisergebirge a Kitzbuehlskými Alpami v zádech. Vhodná pro rodinou rekreaci obec s 4'150 obyvatel, 100 km východně od Innsbruck. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar. Dopravní spojení: nádraží "Kufstein/St Johann". Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), München Franz Josef (MUC).
V zimě:
  Lyžařské středisko Unterberg, počet přepravních zařízení: 9x celkem. 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 5x vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 140 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Metaná. Turistika se světlicemi, vandrování sněhem, snowtubing, vyjížďky koňským spřežením, zimni slavnosti.
V létě
  Jezero ke koupání, 9 km od obce. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole. Letní stoupací pomocný vlek. Plážový vplejbal, canyoning, kuželky.
  Navigace: Apartmány > Rakousko > Tyrolsko > Kössen im Kaiserwinkl
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány v Rakousku, Tyrolsko, Kössen im Kaiserwinkl
(1) Tyrolsko - Kössen im Kaiserwinkl
AT6345.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: AT6345.100.1
Samostatně stojící dům - 'Hächer'
Ubytování pro max. 12 osob, 6 pokojů, 5 ložnic
Standard:   
Ceny ubytování: 25.727,00 - 54.229,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  6-pokojový dům 120 m2 na 3 podlažích: 1x pokoj, 2x lůžko. Salón. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), kabelová TV a rádio. Sprcha/WC, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 2x sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. V kuchyni dodatečná plotna na dřevo. U salonu se jedná o jizbu tirolského stylu.
Další informace:
  - 3,5 km od vleku
  - 5 km od jezera
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Nový dům 'Borovec', 3 km od centra, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže. Společné, gril. V domě: slunná terasa, pračka (společné, extra). Parkoviště (kryté) u domu. Obchod, restaurace 400 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
ve Švýcarsku
Bytový dům 'Gentiana (Utoring)', v obci, 400 m od centra, klidná poloha ve svahu, přímo u lesa. V domě: výtah, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva a donáška nápojů. Parkoviště (omezený počet míst, extra), veřejné parkoviště 400 m. Potraviny, tenis, sportovní centrum 400 m, visutá lanovka 500 m, kabinková lanovka 300 m, kluziště 400 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Minigolf, squash a posilovací centrum 400 m. Dětský zábavní park 'Robis' 5 minut pěšky. Další hřiště 2 minuty. Parkování: v zimě CHF 35,-/týden, v létě CHF 28,-/týden; rezervace při příjezdu. Pěkně zařízené byty s jižní a jihozápadní polohou.
Ubytování u moře
v Portugalsku
1-pokojový byt 20 m2: obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko, TV-satelit a rádio, vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/WC. Topení, klimatizace. Terasa 4 m2. Výhled na hory. K dispozici: telefon, sejf (extra), vysoušeč vlasů. Na přání dohled na děti a dětská sedačka. Prosím k povšimnutí: snídaně je v ceně. Polopenze Euro 22,-/osoba. Odjezd před 12. hod a příjezd od 14 hod.  Internet: bezkabelový příjem v blízkosti baru u bazénu, computer v recepci, 15 minut zdarma.
Galo Resort Sport H.: Rekreační osada 3 podlažní, rok výstavby 1989, renovovaný v roce 2001 2.5 km od centra Caniço de Baixo, 8 km od centra Funchal, přímo u moře. Společné: zahrada, vyhřívaný, krytý bazén, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost. Výtah. Týdenní výměna prádla. Úklid úklid bytu na vyžádání. Parkoviště. Potraviny, autobusová zastávka 50 m, písečná pláž 12 km, skalnatá pláž 200 m, golfové hřiště 8 km. Kompolex s 5 restauracemi a 3 bary. K dispozici: krytý bazén v Onda Revital Club, další bazén se slanou vodou v lázních Lido Galomar a jeden se sladkou vodou ve Sport-Hotelu Ondamar. Zdarma vstup do sportovního klubu Onda Revital Club: posilovna, aerobik, vodní gymnastika, pingpong, fittnis, squash, volejbal, basketbal, joga atd.. Sauna, turecká lázeň, centrum krásy a estetiky, masáže. Extra: wellness-centrum s individuálním ošetřením. Garáže, potápěčské centrum 'Manta Diving Center'. Sleva 20 % na golfových hřištích 'Palheiro Golf' a 'Santo de Serra'. 8 km od letiště; snídaně včetně. Polopenze Euro 19,-/osoba.
Apartmány
ve Švýcarsku
1-pokojový byt 16 m2 ve 2. patře: 1x pokoj, 1 x 1 lůžka nad sebou, sprcha/WC, TV přípojka a rádio. Zadní poloha.
Bytový dům 'Promenade (Utoring)', v obci, 500 m od centra, klidná poloha. V domě: společenská místnost, stolní tenis. Kiosek, výtah, lyžárna, pračka (společné). Obchod, lanová dráha 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Donáška do domu možná. Krásné turistické cesty přímo před domem.,Parkovací místo v létě zdarma, v zimě CHF 14,-/týden, garážové státní v létě CHF 21.-/týden, v zimě CHF 56,-/týden. Rezervovat u správce domu.,Účelně zayřízené byty se SAT-TV v ceně pronájmu (mimo typ 10 a 12 - CHF 40,-/týden). Pokoj s dvoulůžkem a jednopokojový byt možno pronajmoutspolečně místo dvoupokojového bytu.,V pobytovém prostoru je přípojka Wireless. Lyžařské pasy k dostání v recepci.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 04.12.2008