Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány ve Francii
Pyreneje Orientales - Le Boulou
Průvodce:
Francie - Pyreneje Orientales - Le Boulou:
Nadmořská výška: 80 m n.m. m.
  Klidná vesnice, termální lázně a lázně pro léčbu dýchacích cest s 4'600 obyvatel 20 km od moře, 8 km od Le Perthus, 18 km od Argeles-sur-Mer, 36 km od Canet-Plage. V obci: obchody, potraviny, restaurace, kasino, kino. Dopravní spojení: dálnice La Catalane, výjezd "Le Boulou". Nádraží "SNCF Perpignan" 20 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Perpignan (PGF), 30 km, Carcassonne (CCF), 145 km, Montpellier (MPL), 180 km.
V létě
  Jezero St Jean de Corts, 2 km: hlídané koupání pláž, 20 km od obce. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro tůry na horském kole. Bazén (červenec a srpen). Petanka.
Nabídku Last Minute apartmánů ve Francii (celkem 762) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Francie > Pyreneje Orientales > Le Boulou
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány ve Francii, Pyreneje Orientales, Le Boulou
(1) Pyreneje Orientales - Le Boulou
FR6671.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: FR6671.100.1
Dům (řadový dům)
Ubytování pro max. 6 osob, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 12.383,00 - 26.047,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový řadový dům 70 m2 na 3 podlažích, pěkné zařízení: jídelna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). V horním patře: (točité schody) obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Galerie, 1x francouzské lůžko a WC zvlášť. Vstup na balkon. E-topení. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Výhled na hory. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Kauce: Euro 380.
Další informace:
  - tenisový kurt
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v USA
Miami Beach North: Velmi luxusní rezidence, rok výstavby 2002. V centru obce Sunny Isles Beach, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna, fitness, masáže (extra), solárium, whirlpool, butik, výtah. Úklid úklid bytu. Parkovací místo (extra). Supermarket 300 m, obchodní centrum 200 m, restaurace 100 m, bar 300 m, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchodní centrum s přístupem na internet, možnost faxování, zasílání mailů a telefonování (extra). V domě: restaurace. Lázně s masážemi švédskými, shiatsu, reflexními. Aromaterapie. Bylinkové zábaly, masky (extra).
Apartmány
ve Švýcarsku
1-pokojový byt 30 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Bytový dům 'Castor und Pollux'. Centrální poloha. V domě: výtah. Garáž. Obchod 200 m, nádraží 350 m, krytý bazén 600 m. Běžkařské stopy 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. 'Dětský vlek v bezprostřední blízkosti.
Dovolená u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt ve 1. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. Garáž č. 55. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Podzemní garáž.
Lago san Mauricio: Jednoduchý bytový dům 3-podlažní. Ve čtvrti Lago San Mauricio, 100 m od jezera. Supermarket 30 m, obchodní centrum 3 km, restaurace, bar, kavárna 50 m, písečná pláž 3 km. Sportovní přístav 4 km, tenis 1 km, jízdárna 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Maďarsku
Balatonkenese: Pěkný dům 2-podlažní. Klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem, louka k odpočinku, bazén (3 x 5 m, hloubka 120 cm, 01.07.-02.09.). Ohniště. Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace 100 m.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Penzion Gasthof Eschbacher, Schwimmbadstrasse 133, 5721 Piesendorf, Rakousko
Penzion Gasthof Eschbacher - on-line rezervace ubytování                                              
Schwimmbadstrasse 133, 5721 Piesendorf, Rakousko                                              
Gasthof Eschbacher se nachází v centru Piesendorfu, vesnice nedaleko Kaprunu a Zell am See. Nabízí bezplatný Wi-Fi přístup a parkování zdarma.        

Gasthof Eschbacher se nachází v centru Piesendorfu, vesnice nedaleko Kaprunu a Zell am See. Nabízí bezplatný Wi-Fi přístup a parkování zdarma. Každý pokoj má balkon. Bohatá snídaně formou bufetu s mnoha zdravými jídly se podává v ranních hodinách. Polopenze zahrnuje večeři s výběrem jídel a salátový bufet.