Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány ve Francii
Azurové pobřeží - Giens
Průvodce:
Francie - Azurové pobřeží - Giens:
  Giens leží na poloostrově Giens, na nejjižnější špici Côte d'Azur, 12 km od cen tra města Hyeres. Výlety k ostrovům Porquerolles, do Port Cros a Le Levant. Malá rekreační obec, na jihu regionu přímo u moře. V obci: obchody, potraviny, pekařství, restaurace, pamětihodnosti. Dopravní spojení: nádraží "Hyeres". Doprava letadlem: letiště Toulon (TLN), 8 km, Marseille (MRS), 119 km, Nice (NCE), 153 km.
V létě
  Písečná pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Potápění, plachtění. Turistické cesty. Zábavní park "Magic World" 6 km.
Nabídku Last Minute apartmánů ve Francii (celkem 762) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Francie > Azurové pobřeží > Giens
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány ve Francii, Azurové pobřeží, Giens
(1) Azurové pobřeží - Giens
FR8398.700.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: FR8398.700.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 14 osob, 9 pokojů, 7 ložnic
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 64.477,00 - 131.089,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  9-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích, starožitné zařízení: vstup. Jídelna, otevřený krb. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 2x zkosený pokoj, výška stropu 165 - 240 cm, v kazdem pokoji 2x lůžko (90 cm), umyvadlo. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Salón, TV. Koupelna/sprcha, bidet, WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (140 cm), umyvadlo. Koupelna/sprcha, bidet, WC zvlášť. Topení na naftu (extra). Terasa 120 m2, velká zahrada. Gril. Velmi pěkný výhled na moře a do zahrady. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Parkování (oplocené). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Studio, 40 m2: ložnice s francouzským lůžkem. Americká kuchyně (2 plotýnky). Sprcha. WC zvlásť. Kauce: Euro 1.500,-.
Další informace:
  - krb
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
2-pokojový byt 35 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. K dispozici: telefon, sejf (extra), dětská postýlka do 2 let (extra), vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN).
Rezidence 3-podlažní, renovovaný. 200 m od centra Mazzanta, 5 km od centra Cecina, 4 km od centra Vada, 350 m od moře, 350 m plaz, v zeleni. Společné: park 5'000 m2, bazén (20 x 6 m, hloubka 125 - 150 cm, 19.05.-13.10.). Zahradní nábytek, gril. V domě: recepce, bar, fitness, výtah, slunná terasa, pračka, sušička (společné, extra). K dispozici: jízdní kola. Polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 200 m, restaurace 500 m, půjčovna jízdních kol 200 m, nádraží 'Cecina' 5 km, písečná pláž 350 m, skalnatá pláž 12 km, pláž ke koupání 600 m. Tenis 200 m. Pozor prosím: na dotaz, hlídání dětí možné. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty jsou bud s balkonem nebo s malou zahradou.
Dovolená
v Rakousku
5-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, knihovna, TV-satelit, video a DVD. Velký obývací pokoj/jídelna 40 m2, otevřený krb, jídelní kout, rádio a CD. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. 1x zkosený velký pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka. Garáž. Obytné prostory s pohodlnými čalouněnými soupravami. Vkusné, důkladné zařízení, krásné obrazy, nábytek a obsáhlá domácí knihovna. Koupelna s volně stojící vanou a ohřevem ručníků. U sauny v přízemí je samostatný předpokoj se sprchou a WC. V létě je ještě k dispozici jednolůžkový pokoj (není vyhřívaný).
Ratten 3 km od St. Kathrein: Velký, útulný, komfortní rodinný dům 'Filzmoos', rok výstavby 1920, renovovaný v roce 2002. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná poloha, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, louka k odpočinku (oplocená). Zahradní nábytek. V domě: sauna, ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace, autobusová zastávka 250 m, koupaliště, krytý bazén 300 m. Tenis 500 m, jízdárna 2 km, vlek 7 km, lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 7 km, kluziště 1 km. Absolutní klid u řeky v rekreační oblasti 'Roseggers Waldheimat'. Veškerá zařízení v obci jsou dosažitelná pěšky. Krásné turistické možnosti v přilehlých lesích, plných hub v blízkém okolí. Dům byl pečlivě renovován, je velice dobře vybavený s velkorysými prostorami. Vlastní pramen s vynikající pitnou vodou. K lyžařským oblastem Alp a Hauereck 10 minut, Stuhleck a Semmerimng 30 minut. Ideální pro dovolenou v přirodní krajině, mimo ruch a turismus.
Dovolená u moře
v USA
Miami Beach North: Velmi luxusní rezidence, rok výstavby 2002. V centru obce Sunny Isles Beach, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna, fitness, masáže (extra), solárium, whirlpool, butik, výtah. Úklid úklid bytu. Parkovací místo (extra). Supermarket 300 m, obchodní centrum 200 m, restaurace 100 m, bar 300 m, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchodní centrum s přístupem na internet, možnost faxování, zasílání mailů a telefonování (extra). V domě: restaurace. Lázně s masážemi švédskými, shiatsu, reflexními. Aromaterapie. Bylinkové zábaly, masky (extra).
Dovolená
v České republice
4-pokojový dům 150 m2: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko, koupelna/WC a WC zvlášť. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm), sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj, 4x lůžko a TV. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. V horním patře: nižší stropy (trámy 180 cm). Spotřeba elektrické energie od 01.11. - 30.04. extra. Spotřeba dřeva a plynu (v bombách) celoročně extra. TV v horním patře jen CZ. V dvoulůžkovém pokoji a kuchyni kamna na dřevo a uhlí.
Svratouch/Karlštejn 13 km od Hlinsko: Objekt dříve zemědělská usedlost. Klidná, romantická poloha v blízkosti lesa, s panoramickým výhledem. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: stromy, louka 4'000 m2. Zahradní sezení, ohniště. Příjezd vede až k objektu, v zimě 200 m. V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 4 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 4 km. Golfové hřiště 100 m, tenis, vlek 500 m. Přírodní koupaliště 2 km. Na pozemku k dispozici odstavná plocha pro auta (v zimě za sněhu nutno parkovat 200 m od objektu). Lyžařský vlek a sjezdovka s osvětlením a umělým zasněžováním 500 m. Udržované běžkařské stopy 1-2 km. Dům leží 100 m od 9-ti jamkového golfového hřiště.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012