Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v České republice
Středočeský kraj - Kamýk nad Vltavou
  Navigace: Apartmány > Česká republika > Středočeský kraj > Kamýk nad Vltavou
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány v České republice, Středočeský kraj, Kamýk nad Vltavou
(1) Středočeský kraj - Kamýk nad Vltavou
CZ2626.120.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ2626.120.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 9.599,00 - 13.782,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  1-pokojový byt 32 m2, pěkné, moderní, luxusní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a rádio, vstup na terasu. 1x pokoj 12 m2, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení v podlaze. Malá terasa 8 m2. Zahradní sezení 10 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu a na řeku.
Další informace:
  - 20 km od vleku
  - 100 m od jezera
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Portugalsku
4-pokojový řadový dům 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2, otevřený krb, TV-satelit, video, rádio a DVD, vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC, vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Balkon 4 m2. Terasa 6 m2. Terasa 7 m2. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, sušička. Garáž.
Jardim do Mar: Rekreační osada, rok výstavby 2002 1 km od centra Pederneira, mimo obec, 4 km od centra Nazaré, klidná, slunná poloha na kopci, přímo u moře. Společné: zahrada 1'500 m2 (oplocená) trávníkem, bazén (15 x 8 m, 01.05.-30.09.), dětské brouzdaliště, dětské hřiště. Potraviny 1.4 km, restaurace 1.3 m, bar 1.2 m, písečná pláž 500 m, golfové hřiště 40 km, jízdárna 12 km. Přístup na pláž (500 m) schody a pouze pěšky, autem 3 km.
Apartmány
v České republice
6-pokojový dům 170 m2, zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, TV-satelit, rádio, CD a DVD, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vstup na zahradu. 1x pokoj, 2x pohovka (120 cm). Kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), podávací okénko. Koupelna/WC, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit, video, rádio a CD. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. K dispozici: pračka. K dispozici kávovar a toustovač v kuchyni. Videokazety a DVD filmy.
Třípodlažní dům typu Okál, s krásným výhledem na Beskydy starý dům. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'000 m2 (oplocený) s trávníkem, terasa (12 m2), zahradní nábytek. Potraviny, restaurace 600 m, autobusová zastávka 500 m, vlek 600 m. Parkování, 4 auta na oploceném pozemku (automatické otvírání brány). Pokud si rezervujete ve vedlejší sezóně: 1. přízemí pro 6 osob, sleva je 50% 2. podkroví pro 4 osoby, sleva je67%.
Ubytování u moře
v Itálii
Siracusa, 37 km od Brucoli: Železniční trať není často používána. Útulná rekreační osada 'I Giardini di Baia Arcile', 2 podlažní, obklopen poli, na kraji obce, 5 km od centra Brucoli, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 8'000 m2. V domě: ústřední topení, klimatizace. Parkoviště na pozemku. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, nádraží 'Augusta' 10 km, kamenitá pláž 300 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Železnice 300 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
1-pokojový byt 20 m2, ve spodním patře: obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko, jídelní kout a kabelová TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Saalbach: Bytový dům 'Langfeld', na kraji obce, 1 km od centra Saalbach, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek, jižní orientace. Společné: louka k odpočinku, ping-pong, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: lyžárna. Donáška pečiva. Parkoviště. Potraviny 500 m, restaurace, zastávka ski-busu 200 m, kabinková lanovka 1.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Na udržovaných sjezdovkách je příjezd na lyžéích možný až k domu. Apartmánový dům leží u malého potoka s krásným výhledem na Zwoelferkogel. Snídaně na přání (extra). Použití pračky/sušičky (EUR 7,30/1 praní).
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 12.10.2008