Ubytování v hotelu a rezervace ubytování v hotelích po celém světě
  Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v České republice
Pardubický kraj - Polička
Jedlová 8 km od Polička
  Apartmány v České republice: Pardubický kraj, Polička
  Navigace: Jedlová 8 km od Polička, Polička, Pardubický kraj, Česká republika
Apartmán číslo: CZ5720.400.1
Obrázek domu - zimní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu - letní
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Samostatně stojící dům - 'Jedlová'
Objednávkové číslo: CZ5720.400.1
Ubytování pro max. 18 osob, 12 pokojů, 9 ložnic
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 54.581,00 - 76.007,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Pokud by jste jeli již tuto sobotu, ušetříte:
 LAST MINUTE na týden od 13.2.2010: 50.924,00 Kč (ušetříte 25.083,00 Kč)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  12-pokojový dům 380 m2 na 3 podlažích, západní orientace, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj, otevřený krb, vstup na zahradu. Jídelna 60 m2, bar, vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 3x WC zvlášť. V horním patře: 6x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 2x místo ke spaní. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC. Nádherný výhled na krajinu. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. 2 pokoje jsou průchozí. Dispozice je rozdělena na společenskou část v přízemí, severní křídlo (5 pokojů) v 1. patře, jihozápadní rotundovou část (4 pokoje, společenskou místnost) v 1.patře a podkroví. Kuchyně, 9m2.
Popis objektu:
  Jedlová 8 km od Polička: Atraktivní stylová, komfortní rezidence 'Jedlová', 3 podlažní, rok výstavby 2001, mimo obec, 2 km od centra Jedlová, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 10 m od lesa, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem 400 m2, rostlinami a květinami, bazén vyhřívaný, chráněný (6 x 3 m, 01.05.-01.10.) s vnitřními schůdky. Ping-pong, terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: společenská místnost s TV. Ústřední topení, pračka, místnost na sušení. Příjezd vede až k objektu (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 8 km, potraviny 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 100 m, tenis 2 km, jízdárna 17 km, běžkařské stopy 20 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Extra:EG nad 100 kWh/týden, catering-nutno objednat předem, rybaření (nutný rybářský lístek). U domu se nachází oplocené hřiště vhodné ke sportům. Brno 70 km, Vídeň/Bratislava 200 km, Praha 270 km. Internet je k dispozici v internetové kavárně a v informačním centru Polička (zdarma).Bowling v obci Jedlova.
Další informace k ubytování:
  - krb
  - venkovní bazén k soukromému použití (od 01.05. do 01.10)
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Hodnocení:
Poloha: (5/5)
Venkovní prostor: (5/5)
Zařízení: (5/5)
Klid polohy: (5/5)
Kuchyně: (4/5)
Příjezdová cesta: (5/5)
Polička:
Nadmořská výška: 555 m.
  Historické město s 9'350 obyvatel,. Veškeré služby v místě. Krytý bazén. Litomyšl, 18 km. Brno, 85 km. Svratka, 25 km. Doprava letadlem: letiště Praha (PRG). Královské město ze 13.století, na severozápadním úpatí CHKO Žďárské vrchy, největší střední části Českomoravské vrchoviny. Výlety: Litomyšl - překrásné zachovalé historické město, renesanční zámek zapsaný na seznamu UNESCO, westernové městečko "Šiklův mlýn" se zábavou pro děti i dospělé 30 km.

  v zimě:
  Bežkařské tratě. Hamry 2 km, Kovarova 26 km.

  v létě:
  Vodní sporty - Vir 16 km. Bazén. Golfové hřiště, Svratka 25 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Vírská přehrada - rekreační oblast 16 km, rybník Medlov 25 km.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
13.02.2010 20.02.2010 50.924,00     
20.02.2010 03.04.2010 76.007,00     
03.04.2010 26.06.2010 54.581,00     
26.06.2010 28.08.2010 76.007,00     
28.08.2010 27.11.2010 54.581,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Apartmány Polička (všechny možnosti v tomto místě) ...
Apartmány Pardubický kraj (všechny možnosti v této oblasti) ...
Apartmány v České republice (výpis všech možností ubytování) ...
Apartmány v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Chorvatsku
POVILE 3 km od Novi Vinodolski: Dům je ideální pro pobyt s dětmi. 3 podlažní, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 300 m od moře. Společné: pozemek 900 m2 (oplocený), velká zahrada s trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (nezapuštěný) kulatý (7 m průměr, hloubka 120 cm, 15.05.-25.09.). Venkovní sprcha. Zahradní sezení, zahradní nábytek, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení. Týdenní výměna prádla. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 400 m, restaurace 100 m, oblázková pláž 350 m, skalnatá pláž 450 m.
13-pokojový dům 350 m2 na 3 podlažích, jižní orientace: velký obývací pokoj 50 m2. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC, TV-satelit a klimatizace. Jídelna 20 m2. Kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, kuchyňským koutem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, TV-satelit. Vstup na balkon. Jídelna, kuchyňským koutem a klimatizace. 2x koupelna/WC, sprcha/WC. V podkroví: zkosený obývací pokoj/jídelna, kuchyňským koutem, TV-satelit a klimatizace. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem se střešní okno. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem. Zkosená jídelna, kuchyňským koutem a klimatizace. 3x sprcha/WC, WC zvlášť. 2x balkon. Terasa 40 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. Všechny pokoje situovány k moři, částečně s výhledem na moře.
Apartmány
v Nizozemí
4-pokojová polovina dvojdomku 215 m2 na 2 podlažích, velmi pěkné, vkusné a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, kabelová TV, video, rádio a DVD, vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště): 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Koupelna/sprcha/WC. Terasa 50 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Spaubeek 28 km od Maastricht: Pěkný, stylový selský statek z 18. století, renovovaný, obklopen stromy a loukami, na kraji obce, 1.5 km od centra, klidná poloha, přímo u lesa, v zeleni. Společné: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení, pračka. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, nádraží 'Spaubeek' 2 km. Pozor prosím: železnice v blízkosti.
Ubytování u moře
v USA
Miami Beach North: Tato rekreační rezidence je v prestižní oblasti Sunny Isles, v Northern Miami Beach, méně než půlhodina autem od známé South Beach a Fort Lauderdale velká, moderní rezidence, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness. Výtah. Parkovací místo (extra), veřejné parkoviště 75 m. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Program aktivit: jacuzzi, soukromé místo k rybolovu, 2 noční kluby/bary. Lázeňská taxa: USD 10,-/den, k zaplacení na místě.,Pozor: stavební práce (téměř hotové) vedle rezidence.
Ubytování
v Německu
Selský dvůr 'Dieboldshof', na kraji obce, 400 m od centra Ichenheim. Společné: ovocná zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 300 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 12 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km, tenis 400 m, jízdárna 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pekárna 150 m. Cyklocesta Ortenau 300 m. Baggersee 2 km. Rýn 4 km. Dieboldshof je stále ještě aktivním statkem s malými zvíraty, tři rekreační byty jsou ve zvlástním, v roce 1795 postaveném příhradovém domě. Produkty z vlastní výroby (vejce, brambory, špek a salám) lze zakoupit na místě. Zdarma půjčovna jízdních kol.
  © 1996 - 2010, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 09.02.2010
President Hotel, Drevená 4, 811 06 Bratislava, Slovensko
President Hotel - on-line rezervace                                              
Drevená 4, 811 06 Bratislava, Slovensko                                              
Vyberte si z útulně zařízených apartmá a pokojů, zařízených dle evropského standardu, popovídejte si v baru u svého oblíbeného nápoje a odpočiňte si po rušném dnu v hotelové sauně ...

Vyberte si z útulně zařízených apartmá a pokojů, zařízených dle evropského standardu, popovídejte si v baru u svého oblíbeného nápoje a odpočiňte si po rušném dnu v hotelové sauně. Hotel je velice oblíbeným místem obchodních schůzek, prezentací, koktejlů a recepcí, ale také různých podnikových a rodinných oslav.