Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány v České republice
Olomoucký kraj/Jeseníky - Světlá Hora
Nabídku Last Minute apartmánů v České republice (celkem 42) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Česká republika > Olomoucký kraj/Jeseníky > Světlá Hora
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány v České republice, Olomoucký kraj/Jeseníky, Světlá Hora
(1) Olomoucký kraj/Jeseníky - Světlá Hora
CZ7933.300.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ7933.300.1
Samostatně stojící dům - 'Andelska Hora'
Ubytování pro max. 12 osob, 7 pokojů, 5 ložnic
vhodné i pro vozíčkáře, domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 24.143,00 - 27.580,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  7-pokojová vila 200 m2, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, krbová kamna, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj 25 m2. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko, TV a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon 15 m2. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. V koupelně vždy 2x umyvadlo, v přízemí vířivá vana. Dřevo do krbu extra na místě - 400 CZK. Kauce v hotovosti 10.000,- Kc nebo 350,-EUR.
Další informace:
  - krb
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v USA
3-pokojový byt 80 m2, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Malý balkon. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, vysoušeč vlasů.
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Ocean Pointe Suites at Key Largo'. Ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Soukromá pláž. Tenis (2 x tvrdý povrch), osvětlený, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, whirlpool, výtah. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Supermarket 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (extra). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Apartmány
v Rakousku
Pillberg 7 km od Schwaz: V 1200 m n. m., uprostřed slunných horských luk zažijete tyrolskou pohostinnost dům 'Landgasthof Pension Sumperer'. Klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku, bazén vyhřívaný (8 m průměr, 01.05.-15.09.). Ping-pong, gril, dětské hřiště. V domě: restaurace, sauna, lyžárna, ústřední topení, pračka (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo. Potraviny 7 km, restaurace 1.5 km. Vlek 1.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. solárně vyhřívaném bazénu. Sáňkařská dráha. Magnetoterapie (extra). Restaurace je otevřena pouze v hlavní sezóně a po sezóně. Zastávka skibusu je přímo před domem. Široká a bezplatná nabídka aktivit pro hosty s kartou 'Silbercard' (k dostání na místě) . Pěší turistika, zimní turistika, sáňkování, výlety na sněžnicích, prohlídky obory (v závislosti na pracovním dnu), letní Nordic Walking, procházka s lucernou, horská kola, jízda na kole, atd. Zdarma lyžařský kurz pro děti v Kellerjoch, v zimě 2011/12 (minimální pobyt 1 týden, s výjimkou Silvestra a karnevalového týdne).
Ubytování u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt ve 1. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. Garáž č. 55. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Podzemní garáž.
Lago san Mauricio: Jednoduchý bytový dům 3-podlažní. Ve čtvrti Lago San Mauricio, 100 m od jezera. Supermarket 30 m, obchodní centrum 3 km, restaurace, bar, kavárna 50 m, písečná pláž 3 km. Sportovní přístav 4 km, tenis 1 km, jízdárna 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
ve Velké Británii
4-pokojový řadový dům, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, stereo přehrávač a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1 x 2 lůžka nad sebou, koupelna/WC. Koupelna, koupelna/sprcha/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Lůžka nad sebou jsou vhodná pouze pro děti do 13/14 let.
Komfortní řadový dům 'Ty Cerrig Cottage', 2-podlažní. Nad New Quay, klidná poloha, 1.5 km od moře, 1.5 km plaz. Společné: pozemek, louka k odpočinku, rybník. Zahradní nábytek, gril. V domě: prádelna (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, restaurace 1.5 km, písečná pláž 1.5 km. Golfové hřiště (18 jamek 2 km. Atrakce v blízkosti: Snowdonia National Park 65 km, Brecon Beacons National Park 85 km, Pembroke Castle 88 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012