Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány v Německu
Veserská vrchovina - Bodenfelde
Průvodce:
Německo - Veserská vrchovina - Bodenfelde:
  Rekreační obec, 10 km od Uslar, 12 km od Beverungen, 25 km od Holzminden. V obci: obchody, restaurace. Dopravní spojení: nádraží v místě. Salzgitter, 110 km. Höxter, 20 km. Doprava letadlem: letiště Paderborn (PAD), 100 km, Hannover (HAJ), 158 km. Bodenfelde leží přímo na řece Weser a na německé pohádkové silnici (Maerchenstrasse).
V létě
  Bazén. Tenis, squash. Minigolf. Rajtování. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Nabídku Last Minute apartmánů v Německu (celkem 211) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Německo > Veserská vrchovina > Bodenfelde
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány v Německu, Veserská vrchovina, Bodenfelde
(1) Veserská vrchovina - Bodenfelde
DE3417.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE3417.100.1
Dům (řadový dům)
Ubytování pro max. 5 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Cena ubytování: 8.327,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojová polovina dvojdomku 60 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba). Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Plynový sporák. Obytná jídelna s kuchyní jsou ve zvýšeném přízemí(přístup po 4 schodech).
Další informace:
  - tenisový kurt
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
ve Francii
1-pokojový byt 25 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV. Vstup na balkon. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na přistav. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
7-patrová rezidence 'Port Roussillon' v přístavu St Cyprien. V blízkosti: hudební zábava. 300 m od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
ve Švýcarsku
1-pokojový byt 32 m2, severozápadní orientace, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko, TV, rádio a CD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, sklokeramická deska). Koupelna/WC. Malý balkon. Garáž. (v zimě extra, v létě zdarma).
Laax-Murschetg: Vícegenerační dům 'Val Signina'. Na kraji obce, 2 km od centra. V domě: lyžárna, pračka (společné). Příjezd vede až k objektu. Společné garáže. Potraviny, restaurace, bar, autobusová zastávka 100 m. Tenis 200 m, visutá lanovka, lanová dráha, lyžařská škola 100 m. Flims 3,5 km.
Ubytování u moře
ve Španělsku
7-pokojová vila 180 m2 na 2 podlažích, jižní orientace, účelné zařízení: obývací pokoj, elektrická kamna. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Velká kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl TV-satelit. Vstup jižní orientace. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (150 cm), koupelna/bidet/WC. Koupelna/bidet/WC. 2x balkon 10 m2, balkon 10 m2, jižní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: TV jen DE.
Velmi pěkný, útulný statek 2-podlažní, rok výstavby 1997. Mimo obec, 3 km od centra Rincón de la Victoria, klidná, slunná poloha na kopci, 2 km od moře, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2, zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (10 x 5 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Zahradní nábytek, gril. V domě: whirlpool. Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, písečná pláž 2 km. Golfové hřiště (18 jamek 1.5 km, jízdárna 500 m.
Ubytování
v Rakousku
5-pokojový dům 125 m2 na 2 podlažích: velký obývací pokoj, jídelní kout, TV-satelit, rádio a DVD. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní kout. Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Balkon 8 m2, terasa 20 m2. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička (extra), vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Parkování (3 auta). Druhá dětská postýlka možná na požádání.
Gantschier 2 km od St. Anton im Montafon: V Hotelu Adler v St.Anton im Montafon (800 m od objektu) je možné využívat Wellnesprogram (extra). Dům 'Josefine'. 4.5 km od centra Schruns, mimo obec, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 500 m, restaurace, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Tenis 1 km, lyžařské centrum 1 km, zastávka ski-busu 150 m, běžkařské stopy 300 m. Pozor prosím: skibus zdarma.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Schweizerhof, Bauernmarkt 22, 1010 Vídeň, Rakousko
Hotel Schweizerhof - on-line rezervace ubytování                                              
Bauernmarkt 22, 1010 Vídeň, Rakousko                                              
Schweizerhof je 3-hvězdičkový, rodinný hotel nabízející moderní pohodlí přímo v srdci Vídně. Nejbližší stanice metra Schwedenplatz (U1, U4)        

Schweizerhof je 3-hvězdičkový, rodinný hotel nabízející moderní pohodlí přímo v srdci Vídně. Nejbližší stanice metra Schwedenplatz (U1, U4) a Stephansplatz (U1, U3) vám zaručují, že se pohodlně dostanete i do dalších častí Vídně a jejich památek jako je palác Schönbrunn, zoologická zahrada, věž Danube, vídeňský Prater apod.