Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Apartmány v Itálii
Abruzzo/Molise - Alba Adriatica
Průvodce:
Itálie - Abruzzo/Molise - Alba Adriatica:
  Alba Adriaticu nazývají rekreanti, kteří měli příležitost poznat krásu tohoto rekreačního místa "spaggia d'argento". 15 km dlouhá pláž s jemným pískem, vycházkové cesty, cyklostezky s palmami a bujnými piniovými háji apeninského masivu. Spousta zábavy a zábavných pořadů. Diskotéky, typické restaurace, tenis, pronájem člunů, vodní lyžování a surfováni.
Nabídku Last Minute apartmánů v Itálii (celkem 583) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Itálie > Abruzzo/Molise > Alba Adriatica
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Celkem bylo nalezeno 5 objektů.
(Ubytování je řazeno podle cen vzestupně.)
Apartmány v Itálii, Abruzzo/Molise, Alba Adriatica
(1) Abruzzo/Molise - Alba Adriatica
IT4830.20.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT4830.20.1
Apartmán
Ubytování pro max. 3 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 5.643,00 - 12.688,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  1-pokojový byt 35 m2 ve 3. patře, zkosený, velmi jednoduché zařízení: 1x pokoj, výška stropu 100 - 300 cm, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (trouba). Sprcha/bidet/WC. Balkon 3 m2. Sprcha bez vaničky.
Další informace:
  - 300 m od moře/jezera
Apartmány v Itálii, Abruzzo/Molise, Alba Adriatica
(2) Abruzzo/Molise - Alba Adriatica
IT4830.15.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT4830.15.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 6.832,00 - 19.429,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 60 m2, v přízemí: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. K dispozici: dětská postýlka (extra).
Další informace:
  - 400 m od moře/jezera
Apartmány v Itálii, Abruzzo/Molise, Alba Adriatica
(3) Abruzzo/Molise - Alba Adriatica
IT4830.15.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT4830.15.2
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 6.832,00 - 19.429,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 70 m2 ve 1. patře: velký obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/bidet/WC. Velký balkon, terasa 30 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: dětská postýlka (extra).
Další informace:
  - 400 m od moře/jezera
Apartmány v Itálii, Abruzzo/Molise, Alba Adriatica
(4) Abruzzo/Molise - Alba Adriatica
IT4830.15.4
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT4830.15.4
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 6.832,00 - 19.429,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 60 m2 ve 1. patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, mraznička). Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC. Balkon 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: dětská postýlka (extra).
Další informace:
  - 400 m od moře/jezera
Apartmány v Itálii, Abruzzo/Molise, Alba Adriatica
(5) Abruzzo/Molise - Alba Adriatica
IT4830.20.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT4830.20.2
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 7.808,00 - 19.551,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 50 m2 ve 3. patře, zkosený, velmi jednoduché zařízení: 1x malý pokoj, výška stropu 100 - 300 cm, 1x lůžko. 1x pokoj, výška stropu 100 - 300 cm, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyně (trouba). Sprcha/bidet/WC. 2x balkon 3 m2. Sprcha bez vaničky.
Další informace:
  - 300 m od moře/jezera
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Portugalsku
Jardim do Mar: Rekreační osada, rok výstavby 2002. 1 km od centra Pederneira, mimo obec, 4 km od centra Nazaré, klidná, slunná poloha na kopci, přímo u moře. Společné: zahrada 1'500 m2 (oplocená) trávníkem, bazén (15 x 8 m, 01.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Tenis, dětské hřiště. Potraviny 1 km, restaurace 1.3 km, bar 1.2 km, písečná pláž 500 m. Golfové hřiště (18 jamek 40 km, jízdárna 12 km. Přístup na pláž (500 m) schody a pouze pěšky, autem 3 km.
Dovolená
v Německu
Rekreační středisko. Ve čtvrti Weissensee/See 6 km od centra Füssen, 800 m od jezera. Společné: louka k odpočinku, krytý bazén (10 x 6 m). Tenis, gril, dětské hřiště. V domě: sauna, stolní tenis (vše zahrnuto v ceně), výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 800 m. Lanová dráha 15 km, běžkařské stopy 50 m. Obytné zařízení s celkem 230 byty, pouze 800 m od jezera Wiessensee s travnatou a oblázkovou pláží (zdarma užívání pláže, povoleno surfování). Minigolf, mísnost pro odstavení jízdních kol a střešní terasa ke slunění s panoramatickým výhledem na jezero a hory, dodatečně ke společné sauně je hostům ještě k dispozioci sauna samostatná. Všechna zařízení jsou v ceně (používání částečně po dohodě termínu se správou domu, krytý bazén je od začátku listopadu do poloviny prosince uzavřen).
Ubytování u moře
v Itálii
1-pokojový byt, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x sklápěcí lůžko a TV. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Parkování. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. Kávovar s filtrem.
Lignano Riviera: Bytový dům 'Residence Rubin', 4-podlažní, renovovaný. Klidná poloha, 200 m od moře. Společné: bazén (12 x 7 m, 01.06.-15.09.). V domě: výtah. Obchod, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Německu
3-pokojový dům 68 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. 2 volně umístitelné přistýlky (rekreační domy jsou vhodné pro 4-6 osob). Přípitek na přivítanou, transport (po předchozí domluvě) pro příjezd a odjezd z a na nádraží Dorum, 1 hodina tenisu, sauna nebo minigof na týdenní pobyt v ceně. Na přání je zdarma možné přichystat (1x na pobyt, po předchozí domluvě) ohřívač lahví, dětská vanička, dětská ohrádka, vozík, pojistky zásuvek, dětské WC-sedátko, kočárek a nosič. Akce pro mladé rodiny: dětská postýlka a vysoká židlička jsou v ceně pronájmu (nutno předchozí rezervace) při příjezdu již nachystáno v rekreačním domě.
Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Cuxland Ferienpark'. Ve čtvrti Neufeld 6 km od centra Dorum, 800 m od moře. Společné: tenis (extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), možnosti nákupu, butik, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo. Nádraží 'Dorum' 6 km, travnatá pláž 800 m. Tenisová hala 6 km, jízdárna 25 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Moderní rekreační zařízení, které je přímo za hrází, disponuje nákupní pasáží 'Cuxland-Deichpassage' , klubem pro mládež 'Coole Krabbe', restaurací, pivnicí, plážovým butikem a trhem s potravinami. V hotelu Cuxland se k dispozici recepce, restaurace a obchod se suvenýry. Aktivity pro děti a pro volný čas (některé za poplatek): stolní fotbal, šipky, vzdušný hokej, stolní tenis, hradí domek pro děti přímo na hrázi, animátorské programy, řemeslné a hrací koutky, dětská diskotéka, půjčovna kol a výlety do národního parku Wattenmeer. Rekreační apartmány jsou individuálně zařízené podle jedinečného vkusu majitele. Snídaňový bufet za EUR 7.90/dospělý/den, EUR 4.90/dítě (3-9 let)/den.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012